OGame Online Strateji Oyunuİnternet bundan sonra çağımızın genişlik çok kullanılan iletişim araçlarından eş tanesi konumuna geldi. Bu önemli aracın dünyaya yayılması ile bir arada insanların ilgisini çekecek ve güzel mevsim geçirmelerini sağlayacak birçok temsil da piyasalara sürüldü. İnternet üzerinden oynanabilen binlerce desise var. Ancak bunlardan genişlik çok oyuncuya iye olanı online sayısı çok olan oyunlardır. Online oyunlarda karşınızda benzer insanla oynadığınız uğruna sizlere henüz sıcak gelmekte okunuşu oyunun size verdiği dilsiz artmaktadır. İnternet tarayıcısı üzerinden oynanan oyunlar da ancak çok fazla taalluk görmektedir. Bu oyunların başında da 2005 yılında ülkemize girizgâh yapan ve bu zamana büyüklüğünde binlerce oyuncu toplayarak gelen OGame oyunudur.
OGame Hakkında umumi Bilgiler
Oyun harp ve sevkülceyş üstüne kurulmuş birleşik oyundur. İnternet üstünde bulunan okunuşu binlerce aktör sayısına ulaşan bu oyunun müşterek çok versiyonu da insanlara sunulmuştur. Oyuna ilk ogame başladığınız zamanlarda sizlerden oyunda gelişmek ve evolüsyon sahip olmak maksadıyla hammadde üretmeniz istenecektir. İsterseniz zat gezegeninizde hammadde üretmeye başlayabilir isterseniz de yağma yolu ile farklı gezegenlerden bu hammaddeleri temin edebilirsiniz. Üretilen ya da yağma edilen hammaddeler ile kendinize bilinmeyen binalar, filolar okunuşu henüz bir hayli strüktür da oluşturabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu yapıları da devir içerisinde büyüterek online olan aynı sinema ile hep beraber başka gezegenlere savaş açabilir okunuşu oyunun tadını çıkarabilirsiniz.
Hızlı OGame Oyunu
OGame oyununda bir hayli anlayış okunuşu sizleri beklemektedir. düzgülü oyunda terakki etmek ve inkişaf süreci fazla derinlemesine sürerken oyunun bazen versiyonlarında bu süre oyuncuların daha kolaylıkla aynı şekilde gelişmesi için kısaca engellenmiş ve oyunun tadını çıkarmaları kendince hızlandırılmıştır. Hızlı OGame oyunu olarak adlandırılan bu oyunlarda kısa zamanda zat medeniyetinizi oluşturabilir ve savaşa başlayabilirsiniz. Asıl OGame oyununda insanlar bir müddet sonra evolüsyon süreci fazla baskı olduğu ayrılmış sıkılmaktadır. Normale gereğince fazla henüz kolaylık olan Hızlı OGame oyunlarında ise insanlar henüz kolaylık müşterek şekilde gelişmekte okunuşu kısaltarak sürede kendi medeniyetlerini kurarak sitemiz savaşa başlamaktadır. Oyunu kımıldamak uğruna herhangi aynı şarj yapmanıza da gerek yoktur yani duraksız olarak tarayıcınız üzerinden methal yapabilir okunuşu zat medeniyetinizi oluşturmaya başlayarak başka evrenlerle savaşmaya başlayabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “OGame Online Strateji Oyunu”

Leave a Reply

Gravatar